Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Sławomir Wąsik

2017-04-14 przez Biblioteka

1 kwietnia odbyły się dwa spotkania ze Sławomirem Wąsikiem. Prowadzący - filmowiec i fotograf przyrody, autor prawie 100 filmów przyrodniczych i wielu ciekawych pozycji książkowych urzekł nas swoimi opowieściami.  Pierwsze spotkanie pt. "Zwierzęta Polski" było poświęcone gatunkom zwierząt dziko żyjącym w naszym kraju. Natomiast drugie pt. "Idąc za wilkiem" miało za zadanie przedstawienie prawdziwego oblicza wilka. Dowiedzieliśmy się dużo ciekawostek, które pomogą nam lepiej zrozumieć życie i zachowanie wilków oraz uczulą na problem tych zwierząt w dzisiejszych czasach. Na spotkaniach można było zakupić ciekawe pozycje książkowe autora, usiąść, porozmawiać i uzyskać autograf. 

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki