LEGIMI - e-booki w bibliotece

LEGIMI

Od czerwca 2018 r. Biblioteka Publiczna w Niepołomicach ponownie umożliwia swoim czytelnikom dostęp do serwisu internetowego Legimi.
Wspólny projekt małopolskich bibliotek koordynowany przez WBP w Krakowie zakończył się sukcesem. Jednym z partnerów projektu jest Biblioteka w Niepołomicach, która wykupiła dla swoich czytelników pakiet kodów dostępu, dzięki którym wszyscy chętni będą mogli korzystać z ponad 20 000 publikacji. W ofercie można odnaleźć książki popularnonaukowe, literaturę dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych, a wśród nich: kryminały, romanse, sensacje, fantastykę i wiele innych.
•    Kody ważne są miesiąc
•    Żeby uzyskać kod na następny miesiąc należy skontaktować się z Biblioteką
•    Po zarejestrowaniu kodu należy pobrać specjalną aplikację
•    Czytelnik może zainstalować aplikację na dwóch urządzeniach
W celu korzystania z oferty wystarczy być czytelnikiem naszej Biblioteki . Ebooki można czytać na komputerach stacjonarnych (z systemem windows 8) oraz na urządzaniach mobilnych, takich jak smartphony, tablety czy czytniki ebooków. Wystarczy odebrać kod PIN w naszej Bibliotece oraz zalogować się przy pomocy maila na platformie Legimi.

Po szczegółowe informacje oraz kody PIN zapraszamy do Biblioteki w Niepołomicach.

Ilość kodów ograniczona.

Rejestrować kody prosimy przez LINK

W niepołomickiej bibliotece można również uzyskać dostęp do e-booków z platformy LIBRA IBUK i Wolne Lektury. Szczegóły