O Finansach w Bibliotece

Szkolenie dla osób w wieku 50+

Zapraszamy osoby w wieku 50+ do wzięcia udziału w szkoleniu "O Finansach w Bibliotece" realizowanym wspólnie z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Narodowym Bankiem Polskim. Projekt sierowany jest do osób, które chciałyby dowiedzieć się, bądź pogłębić swoją wiedzę z takich zagadniej jak:

• Przelewy przez Internet
  • Zarządzanie budżetem domowym
  • Wybór banku
  • Zakupy przez Internet
  • Zakładanie lokat
  • Wyliczanie rat
  • Ubezpieczenia mieszkania, na życie
  • Oszczędzanie
  • Przeliczanie walut

Ponadto dowiemy się na co zwracać uwagę w kontaktach z firmami oferującymi usługi finansowe, jak porównywać oferty bankowe, gdzie szukać rzetelnych i prawdziwych informacji dotyczących lokat, walut i banków.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisów w Mediatece oraz Laboratorium Aktywności Społecznej (Biblioteka w Niepołomicach), bądź pod numerami telefonów 12 284 87 31, 12 284 87 47. Ilość miejsc ograniczona.