Ożywiamy książki

Przeczytaj książkę, zrób film, weź udział w Etiuda&Anima

Ożywiamy książki

Lubisz czytać książki? Chcesz tworzyć film i wziąć udział w Festiwalu Filmowym Etiuda&Anima? Mamy coś dla Ciebie.

Odbierz prezent – książkę. Przeczytaj. Zrób na podstawie książki film. Zobacz jak zrobili to inni na festiwalu Etiuda&Anima.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-9 lat do zabawy książkowo-filmowej na podstawie baśni „Szewczyk Dratewka” Janiny Porazińskiej. Osoba chętna do udziału w projekcie:

• do 6 września 2019 r. odbiera prezent – książkę
    i zapisuje się do Biblioteki Publicznej im. Tadeusza
    Biernata w Niepołomicach (ul. Bocheńska 26)
  • do 7 września 2019 r. czyta baśń
  • 7 września 2019 r. (sobota), godz. 10.00–14.00 uczestniczy w warsztatach animacji filmowej (Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Biernata w Niepołomicach) z profesjonalną animatorką
  • 19–24. listopada 2019 r. ogląda premierę swojego filmu z rodziną i przyjaciółmi na ekranie kinowym podczas 26. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda&Anima w Krakowie.

Zgłoszenia na adres: marta.chwalek@etiudaandanima.pl

Liczba miejsc jest ograniczona.