Wielka Letnia Wymiana Książek

Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice
oraz Biblioteka Publiczna w Niepołomicach

zapraszają na Wielką Letnią Wymianę Książek

Będzie okazja aby podarować drugie życie swoim książkom
i zaopatrzyć się w coś nowego do czytania.

W niedzielę, 11 sierpnia 2019 r., po raz kolejny, Biblioteka Publiczna w Niepołomicach zaprasza na Wielką Letnią Wymianę Książek połączoną z imprezą dla dzieci. Zabawa odbędzie się w godzinach od 15:00 do 18:00 w Parku Miejskim w Niepołomicach (w razie niepogody w Laboratorium Aktywności Społecznej, ul. Bocheńska 26)

Na każdego uczestnika będzie czekać mnóstwo atrakcji. Dorośli będą mieli okazję nabyć bezpłatnie zupełnie nową lekturę, ponieważ każdy gość, który przyniesie ze sobą przeczytane już książki, otrzyma za nie kupony, które będzie mógł wymienić na inne tytuły. Tak jak w poprzednich edycjach naszej wymiany, ci którzy przyniosą książki wydane przed rokiem 2000 będą  mogli wymienić je tylko na książki wydane do tego roku. Ci którzy przyniosą nowości będą mogli wybierać z całej puli.

Dla dzieci przygotowaliśmy jak zawsze mnóstwo atrakcji. W tym roku czeka na najmłodszych "Łąka literacka", czyli:

• Plecenie wianków z kwiatów łąkowych i ogrodowych
  • Stworki na łące – zabawy plastyczne, tworzenie wielobarwnej łąki
  • Malowanie buziek
  • „Ostry dyżur literacki" czyli mobilny gabinet lekarski dla dzieci „uczulonych" na czytanie ale też dla najmłodszych, którzy od książek nie stronią

To będzie wspaniała zabawa!
Już dziś przygotujcie książki na wymianę,
czekamy na Was 11 sierpnia w godzinach od 15.00 do 18.00
w Parku Miejskim w Niepołomicach.
Zapraszamy.