Zapraszamy na spotkanie poetycko – muzyczne z Laurą Łącz

zapraszają
26 marca 2019 r. o godz. 18:00
na spotkanie poetycko – muzyczne
z Laurą Łącz - "Między mną a tobą".

Tytuł został zaczerpnięty z twórczości Bolesława Leśmiana, którego wiersze będą recytowane w czasie spotkania, jak również innych, głównie Juliana Tuwima i Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Zapraszamy także na recital, w czasie którego Laura Łącz wykona piosenki poetów 20-lecia międzywojennego.

Po spotkaniu Laura Łącz będzie podpisywać książki własnego autorstwa dla dzieci i dorosłych z imienną dedykacją.

Laura Łącz – aktorka, reżyser i pisarka. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie oraz jako drugi fakultet wydział filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Od czasu ukończenia Akademii Teatralnej była aktorką Teatru Polskiego w Warszawie. Zagrała w tym teatrze wiele głównych ról kobiecych w reżyserii wybitnych reżyserów. Zagrała również kilkadziesiąt ról w filmach fabularnych i serialach. Od blisko 20 lat odtwarza postać Gabrieli w serialu Klan.

Wykłada naukę o wierszu w Wyższej Szkole Managerskiej, ul. Kawęczyńska 36, na wydziale aktorskim.

Od lat prowadzi Teatr „KARTA", w ramach którego reżyseruje sztuki teatralne największych autorów światowych, dokonując własnych adaptacji.

Prowadzi także Agencję Artystyczną i własne Wydawnictwo „Laura". Pisze bajki, opowiadania, słuchowiska radiowe, sztuki teatralne, wiersze i teksty piosenek dla najmłodszych. Ostatnio ukazała się 3-tomowa powieść dla dzieci i młodzieży pt.: „Klara, królewna baletnica", która rozeszła się w bardzo dużym nakładzie. Pisze bajki i wiersze, które ukazały się w tomach: „Bajki, których jeszcze nie znacie", „Nocne Duszki i inne bajki", „Bajki i wiersze na cztery pory roku", „Spełnione marzenia". „Sekret czarnego łabędzia", „Tajemnica starej wieży".

Za swą twórczość aktorską, pisarską i charytatywną otrzymała wiele nagród, m.in.: nagroda im. Zbyszka Cybulskiego /bardzo prestiżowa/ i dla „aktorki najlepiej uosabiającej cechy współczesnej Polki" Magazynu Filmowego TVP.

Spotkanie odbędzie się w Laboratorium Aktywności Społecznej, ul. Bocheńska 26.