Czytelnia

W związku z zapowiedzią wprowadzenia IV etapu znoszenia z dniem 6 czerwca 2020 roku obostrzeń związanych z COVID-19, Biblioteka Narodowa rekomenduje bibliotekom otwarcie czytelń dla użytkowników. Zachęca jednak do preferowania wypożyczeń publikacji do domu zamiast udostępniania w czytelniach.

Czytelnia w niepołomickiej bibliotece pozostanie nadal zamknięta, ale zachęcamy Was do wypożyczania książek i czasopism do domu.

Książki, tak jak do tej pory pożyczamy na tydzień, z możliwością przedłużenia, dzienniki (Dziennik Polski, Rzeczpospolita, sobotnia Gazeta Wyborcza ) na trzy dni, czasopisma (Sens, Zwierciadło, Wiedza i Życie, Książki, Tygodnik Powszechny, Świat Kobiety) oraz prasę dla dzieci i młodzieży (Kubuś Puchatek, Abecadło, Świerszczyk, Victor, Victor Junior) pożyczamy na pięć dni.

Zapraszamy do Biblioteki w Niepołomicach i korzystania z naszych zbiorów. Godziny otwarcia i aktualne informacje znajdują się na stronie – biblioteka-niepolomice.pl