Na Cztery Łapy

zaprasza na wernisaż projektu fotograficznego Na Cztery Łapy,
który odbędzie się 23 sierpnia 2020 o godz. 16.00
w LAS Open Space, ul. Bocheńska 26 w Niepołomicach
(budynek Biblioteki Publicznej w Niepołomicach).

Wernisaż połączony będzie ze spotkaniem – akcją informującą o dobrze przemyślanych adopcjach.

Powodów do wzięcia udziału w spotkaniu jest wiele:
– jeśli myślisz o adopcji, to świetny moment, aby posłuchać specjalistów w tej dziedzinie i porozmawiać z osobami, które mogą podzielić się doświadczeniem,
– jeśli jesteś wrażliwy na los czworonożnych przyjaciół,
– uważasz, że lepiej adoptować niż kupować zwierzaki,
– lubisz piękne fotografie,
– popierasz osoby z inicjatywą, którzy robią coś dobrego dla innych,
– chcesz miło i ciekawie spędzić niedzielne popołudnie.

Na wernisażu będzie można zobaczyć fotografie Dominiki Sowy, która jest inicjatorką projektu i organizatorką akcji Nie kupuj. Adoptuj! w LAS Open Space w Niepołomicach.

Celem całego projektu jest uwrażliwienie ludzi na krzywdę zwierząt, ale także wyróżnienie i pokazanie historii osób, które swoje serce podarowały zwierzęcym przyjaciołom.
Dodatkowo akcja Nie kupuj. Adoptuj! ma na celu uświadomienie ludziom jak ważną decyzją jest adopcja zwierzaka i że powinna być przemyślana pod każdym względem.

O pomyśle powstania projektu można przeczytać tutaj: https://naczterylapy.com/o-projekcie/

Dzięki uprzejmości i gościnności niepołomickiej biblioteki, fotografie zawisną na ścianach pomieszczeń całego budynku Biblioteki Publicznej oraz Laboratorium Aktywności Społecznej.

Po wernisażu zapraszamy na szereg spotkań dotyczących czworonożnych przyjaciół.
W dalszej części wydarzenia odbędą się wykłady: behawiorystki, Eweliny Haraf z fundacji Iskierka, która przybliży zachowania adoptowanych zwierząt, lekarzy weterynarii Jerzego Roberta Gawora oraz Jana Zwinczaka z kliniki weterynaryjnej Arka w Krakowie.

Między wykładami odbędą się:
– konkursy z nagrodami dla uczestników wydarzenia,
– rozmowy z bohaterami projektu,
– rozmowy z wykładowcami,
– dobrowolna zbiórka na schroniska dla zwierząt.

Szczegółowy plan wydarzenia.