Biblioteka OTWARTA

Informuję, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. oraz z wytycznymi Biblioteki Narodowej - Biblioteka Publiczna w Niepołomicach i filie w chwili obecnej pozostają OTWARTE.

Dzięki wypracowanym przez wiele miesięcy procedurom, odpowiedniemu zabezpieczeniu stanowisk bibliotecznych oraz zapewnieniu środków ochrony indywidulanej nasza Biblioteka i filie realizują swoje usługi w bezpieczny sposób.  Nadal pracujemy w reżimie sanitarnym. Obowiązują: limit osób przebywających w pomieszczeniach bibliotecznych, maseczki oraz dezynfekcja rąk przy wejściu. Godziny otwarcia oraz szczegółowe informacje dotyczące zasad wypożyczania znajdują się na stronie www.biblioteka-niepolomice.pl.

Będziemy na bieżąco analizować sytuację epidemiologiczną w kraju, zalecenia kompetentnych organów i instytucji. W przypadku gdyby okazało się, że zachorowalność na COVID-19 znacznie się zwiększyła, dopuszczam ze względu na ochronę zdrowia naszych użytkowników i pracowników zamknięcie Biblioteki i filii. O wszystkich zmianach będziemy informowali w mediach społecznościowych, na naszej stronie internetowej oraz na stronie internetowej Miasta i Gminy Niepołomice.

Joanna Lebiest
Biblioteki Publicznej