Wielka Letnia Wymiana Książek

1 sierpnia 2021 r.

1 sierpnia od godz. 15.00 do 18.00

do Parku Miejskiego

na Wielką Letnia Wymianą Książek.

Będzie okazja aby podarować drugie życie swoim książkom i zaopatrzyć się w coś nowego do czytania.

W niedzielę, 1 sierpnia 2021 r., po raz kolejny, Biblioteka Publiczna w Niepołomicach wraz z Urzędem Miasta i Gminy w Niepołomicach zaprasza na Wielką Letnią Wymianę Książek połączoną z imprezą dla dzieci. Zabawa odbędzie się w godzinach od 15:00 do 18:00 w Parku Miejskim w Niepołomicach.

Na każdego uczestnika będzie czekać mnóstwo atrakcji. Dorośli będą mieli okazję nabyć bezpłatnie zupełnie nową lekturę, ponieważ każdy gość, który przyniesie ze sobą przeczytane już książki, otrzyma za nie kupony, które będzie mógł wymienić na inne tytuły. Tak jak w poprzednich edycjach naszej wymiany, ci którzy przyniosą książki wydane przed rokiem 2000 będą  mogli wymienić je tylko na książki wydane do tego roku. Ci którzy przyniosą nowości będą mogli wybierać z całej puli. Będzie także osobne stanowisko wymiany książek dla dzieci i młodzieży.

W tym czasie dzieci wezmą udział w "Dobrej zabawie z Psim Patrolem". Będą: animacje, zajęcia taneczne i plastyczne.
To będzie wspaniała zabawa!

Już dziś przygotujcie książki na wymianę,
czekamy na Was 1 sierpnia w godzinach od 15.00 do 18.00
w Parku Miejskim w Niepołomicach.
Zapraszamy.

W razie niepogody Wymiana odbędzie się w Laboratorium Aktywności Społeczne (przyziemie Biblioteki), ul. Bocheńska 26.