Literatura w języku ukraińskim

Українська література

W Bibliotece Publicznej w Niepołomicach jest już dostępna literatura dla dzieci i dorosłych w języku ukraińskim.

Mamy nadzieję, że nasz księgozbiór będzie się nadal powiększał. Wszystkich, którzy pragną nam w tym pomóc zachęcamy do przekazania książek w języku ukraińskim, szczególnie dla dorosłych czytelników.

Zapraszamy serdecznie naszych Gości z Ukrainy do odwiedzenia biblioteki. Książki możecie znaleźć również w specjalnie stworzonych kolekcjach dostępnych w naszym Katalogu on – line:

Literatura dla dzieci

Literatura dla dorosłych

Українська література для дітей та дорослих тепер доступна в Публічній бібліотеці в Нєполоміцах.

Сподіваємося, що наша книжкова колекція щораз зростатиме. Ми просимо всіх, хто бажає нам у цьому допомогти, подаруйте бібліотеці книгу українською мовою. Особлива потреба у книгах  для дорослих читачів.

Щиро запрошуємо наших гостей з України відвідати бібліотеку. Ви також можете знайти книги у спеціально створених колекціях, доступних у нашому онлайн-kаталозі:

Дитяча література

Література для дорослих