• Książki dla dzieci i młodzieży

Tytuł: Boot. Tom 3. Park robotów

Autor: Shane Hegarty, Ben Mantle

Kategorie: Książki dla dzieci i młodzieży

Minęło już sporo czasu, od kiedy Boot ocknął się na złomowisku z dwoma i pół wspomnieniami. Od tamtego czasu znalazł dom i prawdziwych przyjaciół, na których może polegać.

Pewnego dnia Boot spotyka Pana Pigglesa, którego poznał, gdy nie wiedział, kim jest, i poszukiwał swojej dawnej właścicielki Beti. Podążając śladem Pana Pigglesa, Boot wraz z kumplami trafia do pięknego parku. To nie tylko zielona oaza pośrodku przepełnionego wieżowcami miasta, lecz także schronienie dla uszkodzonych i odrzuconych zwierzaków. Co wyniknie z tego spotkania?

Boot. Park robotów to trzeci tom przygód dzielnego robocika BOOTa i jego przyjaciół. To pełna przygód, zabawna, ciepła historia z głębszym przesłaniem, która spodoba się każdemu młodemu czytelnikowi odkrywającemu książki.

W serii znalazły się: Boot. Wielka przygoda małego robota oraz Boot. Na ratunek rdzawemu.