• Komiksy

Tytuł: Emma i Wioletta. Tom 3. Kiedy mija zachwyt

Autor: Jérôme Hamon, Lena Sayaphoum

Kategorie: Komiksy

Trzeci tom wciągającej opowieści o dwóch siostrach, z których jedna chce zostać primabaleriną, a druga widzi swoją przyszłość w tańcu nowoczesnym. Wioletta przygotowuje się do spektaklu, który Opera Paryska ma wystawić w Londynie, ale dziewczyna nie jest pewna swoich możliwości. Tymczasem Emma ciężko ćwiczy, aby wraz z zespołem hip-hopowym wziąć udział w castingu do teledysku. Robi postępy, a jednak kierujący grupą taneczną Jake wciąż nie jest zadowolony z jej stylu.

Czy siostry zdołają sprostać wyzwaniom?

Scenarzystą serii jest Francuz Jérôme Hamon, który stworzył scenariusze do kilku znanych cykli, takich jak publikowana także w Polsce historia „Green Class”. Wraz z utalentowaną rysowniczką Leną Sayaphoum wykreował dwie bardzo dobrze przyjęte we Francji serie: „Dreams Factory” oraz właśnie „Emma i Wioletta”.