• Literatura faktu
  •  
  •  

Nowości wydawnicze

Książka dostępna w naszej bibliotece

Tytuł: Głód matki

Autor: McDaniel Kelly


Kategorie: Literatura faktu

Niekończące się, bolesne pragnienie kochania i bycia kochanym. Okresy objadania się lub głodzenia. Mozaika niestabilnych nastrojów i bolesnych relacji.

Czy to brzmi znajomo?

Psychoterapeutka i autorka Kelly McDaniel wielokrotnie widziała to u swoich klientek, które czuły się uwięzione w cyklach toksycznych zachowań ? i nie potrafiły z nich wyjść.

Wiele spośród nas utknęło w niezdrowych nawykach tylko dlatego, że nie widzimy lepszego rozwiązania. W tej książce McDaniel pomaga kobietom przerwać cykl destrukcyjnych zachowań poprzez świeże spojrzenie na urazy przywiązania z dzieciństwa i ich trwały wpływ na dalsze życie. Destygmatyzuje wstyd związany z niedostateczną opieką i błędną diagnozą oraz oferuje ścieżkę uzdrawiania za pomocą skutecznych sposobów, które obejmują interwencje terapeutyczne i zmianę stylu życia.

W trakcie tego procesu:

POZNASZ I ZROZUMIESZ TRZY PODSTAWOWE ELEMENTY MATCZYNEJ MIŁOŚCI,

ODZYSKASZ UTRACON OPIEKĘ I OCHRONĘ ZA POMOC ĆWICZEŃ ODDECHOWYCH,

WIZUALIZACJI, REIKI I INNYCH METOD UZDRAWIANIA,

PRZYJRZYSZ SIĘ SWOJEMU PODEJŚCIU DO JEDZENIA I SEKSU,

WRESZCIE PRZERWIESZ MIĘDZYPOKOLENIOWY CYKL GŁODU MATKI.

Ciągłe poszukiwanie miłości matki może być ciężarem emocjonalnym na całe życie, ale uzdrowienie zaczyna się od poznania i nazwania tego, czego nam brakuje. Książka Głód matki to kompas, którego każda kobieta potrzebuje, aby zakończyć walkę z obolałą, samotną pustką i wrócić do domu.