• Książki dla dzieci i młodzieży
  •  
  •  

Nowości wydawnicze

Książka dostępna w naszej bibliotece

Tytuł: The Inheritance Games. Tom II. Dziedzictwo Hawthorne'ów

Autor: Jennifer Lynn Barnes


Kategorie: Książki dla dzieci i młodzieży

Zabójcza gra. Błyskotliwa zagadka. Zawrotna stawka.

Na Avery Grambs na każdym kroku czyha niebezpieczeństwo, a Grayson i Jameson, magnetyczni i tajemniczy wnukowie Tobiasa Hawthorne’a, nadal nie zostawiają jej w spokoju. Pytanie, dlaczego to ona, niespokrewniona z Hawthorne’ami, odziedziczyła bajeczną fortunę, ciągle nie znajduje odpowiedzi, choć pewne poszlaki wskazują, że związek Avery z rodziną jest głębszy, niż kiedykolwiek sobie wyobrażała.

Kontynuacja The Inheritance Games z pewnością zachwyci zarówno fanów Jennifer Lynn Barnes, jak i nowych czytelników.

Jennifer Lynn Barnes (która najbardziej lubi być nazywana Jen) jest autorką kilkunastu uznanych przez krytyków powieści dla młodzieży. Posiada stopnie naukowe z psychologii, psychiatrii i kognitywistyki, w tym stopnie podyplomowe na Uniwersytecie Cambridge oraz na Uniwersytecie Yale, gdzie uzyskała stopień doktora.

Jen swoją pierwszą opublikowaną powieść napisała gdy miała dziewiętnaście lat. Swoje pierwsze pięć książek sprzedała będąc jeszcze na studiach. Oprócz pisania powieści YA, Jen napisała również oryginalne scenariusze pilotażowe dla sieci telewizyjnych, takich jak USA i MTV. Jest jednym z czołowych światowych ekspertów w dziedzinie psychologii fandomu. Jest profesorem nadzwyczajnym na Uniwersytecie w Oklahomie, gdzie zajmuje podwójne stanowisko – zarówno w dziedzinie psychologii, jak i profesjonalnego pisania.