• Literatura faktu
  •  
  •  

Nowości wydawnicze

Książka dostępna w naszej bibliotece

Tytuł: Kobieta zawsze młoda. Jak nie przeoczyć szansy na realizację własnych marzeń

Autor: Irena Wielocha


Kategorie: Literatura faktu

Irena Wielocha, która influencerką została po 65. urodzinach, a trzy lata później zadebiutowała jako modelka, pokazuje, że młodość to stan umysłu, a aktywność sportową można rozpocząć w każdym wieku. Górskie wędrówki, taniec, jazda na rowerze, trening na siłowni, łyżwy, narty, joga… Każde nowe wyzwanie jest dla niej źródłem energii oraz inspiracji do życia w zdrowiu i dobrych relacjach z innymi.

Niezwykłe doświadczenia sprawiły, że Irena Wielocha postanowiła opisać swoją drogę do zdrowia i szczęścia w książce. Dzięki niej będziecie mieć okazję towarzyszyć Irenie podczas ukochanych górskich wędrówek czy zmagań na siłowni, ale także lepiej poznacie jej historię – związku z mężem Andrzejem, blasków i cieni macierzyństwa w PRL czy kolejnych kroków w zaskakującym rozwoju zawodowym. Przede wszystkim jednak przeczytacie o kobiecie, która nie bała się przewrócić swojego życia do góry nogami.

Irena Wielocha – influencerka i entuzjastka zdrowego stylu życia, która swoją energią, naturalnością i charyzmą, inspiruje wszystkich bez względu na wiek. W wieku 68 lat zadebiutowała jako modelka. Prowadzi instagramowe konto i fanpage na Facebooku o nazwie „Kobieta zawsze młoda”. Jak zapewnia, starość jej nie zaskoczy. W 2022 roku znalazła się na liście „50 po 50” magazynu „Forbes Polska”.