• Książki dla dzieci i młodzieży
  •  
  •  

Nowości wydawnicze

Książka dostępna w naszej bibliotece

Tytuł: Może. O magicznym potencjale, który drzemie w każdym człowieku

Autor: Kobi Yamada


Kategorie: Książki dla dzieci i młodzieży

Przepięknie zilustrowany list miłosny do potencjału, który tkwi w każdym z nas. Unikatowa, magiczna książka, która poruszy struny podświadomości każdego, bez względu na wiek.

Oszczędna w słowach – nie oczekuj od niej fabularnych zwrotów akcji, to marzycielska książka z historią jakby utkaną z kolorowych snów – o miłości, przyjaźni, wierze w siebie, nadziei, współczuciu, przygodzie, doświadczaniu życia. Każda ilustracja to pełna symboli osobna historia ukazująca drogę rozwoju bohaterki. Autorzy z dyskrecją wyrażają wartości, które każdy dorosły chce, aby ich dziecko przyjęło, jednocześnie nie zapominając o docenieniu wrażliwości dziecka.

To książka o marzeniach, myślach i towarzyszącym im delikatnych emocjach dziecka. Dziecko potyka się, pozwala sobie na łzy i popełnia błędy, tak jak każdy z nas. Ale to nie wszystko! Może zabiera nas do świata cudów, które nosimy w sobie. Dziewczynka wznosi misterne budowle, przemierza morze, tworzy gwiazdy, uwalnia motyle...

Światowy bestseller, który zachwycił rodziców i terapeutów w naszym kraju. Może to wizualna uczta dla oka; magnetyzujące dzieło sztuki, które przytuli twoją duszę; liryczny utwór złożony z pytań, które otworzą twój umysł na nowe możliwości. Może pokazuje, że jesteś tu, aby wykorzystać swoje talenty, myśli, marzenia, bo i ty możesz dać światu coś niepowtarzalnego.