• Książki dla dzieci i młodzieży

Tytuł: Muzeum z pazurkiem. Klątwa faraona

Autor: Holly Webb

Kategorie: Książki dla dzieci i młodzieży

Klątwa faraona nad Muzeum z pazurkiem? W Muzeum Historii naturalnej pojawia się nowy eksponat – bezsenny papirus z czasów egipskich faraonów. Wkrótce dochodzi do różnych niepokojących wydarzeń. Czyżby pogłoska o klątwie, która wisi nad przywiezionym z Egiptu przedmiotem była prawdziwa? Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy do galerii egipskiej wdziera się woda z pękniętej rury, a kocia ekipa zostaje uwięziona! Czy uda im się nie zmoczyć futra i uratować bezcenny papirus?

Nowa seria Holly Webb – autorki wzruszających i bestsellerowych opowieści „Zaopiekuj się mną”! Bohaterami są tu urocze i sprytne kotki. Każda książka to odrębna pełna tajemnic opowieść, po którą z radością sięgną nie tylko fani wcześniejszych tytułów autorki.