• Książki dla dzieci i młodzieży

Tytuł: Pucio poznaje kolory i dźwięki

Autor: Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos

Kategorie: Książki dla dzieci i młodzieży

Jaki piękny kolorowy motyl! Pucio nie posiada się z zachwytu! Ale co to? Hej, motylku, zaczekaj!

Pucio biegnie za umykającym motylem, poznając przy tym kolory w swoim otoczeniu. Naucz się ich razem z Puciem i poszukaj na ilustracjach! Przy okazji odkryj różne dźwięki, które możesz usłyszeć w parku, na łące i na placu budowy – powtarzaj je i baw się dobrze!

Ta przeznaczona już dla rocznych dzieci interaktywna książka zapoznaje małych czytelników z podstawowymi kolorami i wyrazami dźwiękonaśladowczymi.

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – mama, logopedka i pedagożka dziecięca, pedagożka twórczości, pisarka. Zajmuje się rozwijaniem kreatywności oraz te­rapią opóźnionego rozwoju mowy i wad artykulacyjnych u dzieci. Wieloletnia pra­cowniczka naukowa Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Autorka bestsellerowej serii książek wspierających rozwój mowy dziecka Uczę się mówić, wymawiać, opo­wiadać. Każdą wolną chwilę poświęca na spisywanie nowych przygód, które dyk­tują jej mucha Fefe i Pucio.

Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dy­plom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.