• Beletrystyka
  •  
  •  

Nowości wydawnicze

Książka dostępna w naszej bibliotece

Tytuł: Quantum. Nienasycenie

Autor: M.S. Force


Kategorie: Beletrystyka

Było Pragnienie, Kuszenie, Spełnienie. Była i Ekstaza.

Cóż jeszcze pięknego, zmysłowego i romantycznego może się wydarzyć w studiu filmowym Quantum?

Ellie Godfrey należy do elity Hollywood i obraca się wśród najwspanialszych mężczyzn, wymarzonych przez wszystkie kobiety świata, ale całe życie marzyła o tym jedynym, z którym będzie bezpieczna, z którym będzie mieć prawdziwy dom. Wciąż jednak nie znajduje swojego księcia z bajki. Nie zamierza czekać dłużej. Obmyśla plan…

Jasper Autry, nagrodzony Oscarem operator filmowy, zawsze pragnął tej kobiety i zawsze była dla niego niedostępna. Teraz wreszcie ma okazję się do niej zbliżyć i nie powstrzyma go nawet to, że Ellie jest siostrą jego przyjaciela i partnera w interesach, filmowego gwiazdora Flynna Godfreya.

Jasper zgadza się przystąpić do realizacji jej „tajnego projektu”, ale stawia warunek. To on rządzi – przynajmniej w sypialni. Po najgorętszej nocy w swoim życiu Ellie zbyt późno zdaje sobie sprawę, że zawarła prawdziwy pakt z diabłem. Ale nie zna jeszcze całej prawdy o mężczyźnie, który może stać się spełnieniem jej marzeń.

M.S. Force to pseudonim dla powieści erotycznych Marie Force, bestsellerowej autorki książek sprzedanych w ponad 5 000 000 egzemplarzy. Wszystkie tomy serii „Quantum” oraz „Sex Machine” i „Sex God” to bestsellery „New York Timesa”.

Kobiety czytają powieści M.S. Force, bo kochają stworzonych przez nią mężczyzn.