• Audiobooki dla dzieci

Tytuł: Spirit Animals. Tom 2. Polowanie

Autor: Maggie Stiefvater

Kategorie: Audiobooki dla dzieci

Czworo jedenastolatków, pochodzących z różnych kontynentów Erdas, przechodzi prastary rytuał. W błyskach światła pojawiają się magiczne zwierzoduchy: wilk Briggan, lamparcica Uraza, panda Jhi i sokolica Essix. Abeke, Meilin, Conor i Rollan ze swoimi zwierzoduchami wyruszają na niebezpieczną wyprawę, żeby ocalić Erdas. Ich celem jest powstrzymanie mrocznej potęgi z przeszłości, która odzyskuje siłę i zaczyna pustoszyć świat. Pomogą im wojownicy Zielonych Płaszczy. Czterej młodzi bohaterowie ledwie stali się drużyną i nie nauczyli się jeszcze w pełni korzystać z pomocy swoich wyjątkowych zwierzoduchów, a już po raz kolejny muszą walczyć z wysłannikami Pożeracza, który pragnie zawładnąć całą Erdas i złamie wszelkie zasady, żeby zwyciężyć. Zaczyna się polowanie na kolejne talizmany należące do legendarnych Wielkich Bestii.