• Książki dla dzieci i młodzieży
  •  
  •  

Nowości wydawnicze

Książka dostępna w naszej bibliotece

Tytuł: Trylogia mistrza magii. Tom 3. Krwawa klątwa

Autor: Annette Marie


Kategorie: Książki dla dzieci i młodzieży

„Krwawa klątwa” – trzeci tom jednej z najlepiej ocenianych serii urban fantasy na świecie!

Kiedy Clio dostała zadanie od Bastiana, żeby wykraść zaklęcia z Podziemia, była przekonana, że w ten sposób ocali swój kraj. Była jednak w błędzie.

Mimo że udało jej się ujść z życiem i opuścić Podziemie, jej wizyta doprowadziła do tego, że niebezpieczne zaklęcie, które stworzył Lira, trafiło w niepowołane ręce Bastiana. Teraz przyrodni brat Clio planuje z jego pomocą wywołać wojnę.

Okazuje się, że nie tylko Bastian pragnął władać śmiercionośnym zaklęciem. Teraz także najpotężniejszy architekt zaklęć w Podziemiu wie o jego istnieniu i zrobi wszystko, żeby je zdobyć.

Clio i Lira są w wielkim niebezpieczeństwie. Tym razem wyjście z tego cało wydaje się niemożliwe.

Annette Marie jest autorką serii fantasy dla młodych dorosłych pt. „Steel & Stone”, której część Yield the Night była nominowana do nagrody Goodreads Choice Award, a także romantycznej trylogii fantasy „Red Winter”.

Jej pierwszą miłością było fantasy, ale nie waha się też zanurzyć po uszy w zakazane romanse, przygody i światy dzielnych heroin. Dumnie przyznaje, że ma hopla na punkcie smoków, jej wydawca nieraz grzecznie się jej pytał, czy ma zamiar umieszczać je w każdej swojej książce.