• Literatura faktu
  •  
  •  

Nowości wydawnicze

Książka dostępna w naszej bibliotece

Tytuł: Ucieczka przed życiem w pełni. Jak przestać odwlekać i zacząć żyć

Autor: Natalia Ziopaja


Kategorie: Literatura faktu

Nie mam na to siły…”

„Chcę, ale się boję…”

„Czuję, że działam na autopilocie…”

„Dobra, jakoś to będzie…”

„Mam wrażenie, że tkwię w potrzasku…”

Brzmi znajomo?

Zapewne ty też choć raz odwlekałeś wykonanie jakiegoś zadania, a potem w panice próbowałeś nadrobić stracony czas. Albo wymagałeś od siebie perfekcjonizmu, co wywołało tylko stres i chęć ucieczki. A może kiedy ktoś sprawia ci przykrość, wolisz zagryźć zęby niż wyrazić swoje zdanie i zadbać o swój komfort? Jeśli masz wrażenie, że wciąż się chowasz, odkładasz wszystko na później, przymykasz oczy na swoje mimowolne przyzwyczajenia i bez przerwy czymś się martwisz, Ucieczka przed życiem w pełni jest dla ciebie.

Z tej książki dowiesz się między innymi:

skąd bierze się twój lęk i jak go przezwyciężyć, czy dyskomfort zawsze jest czymś negatywnym, jak zawalczyć o siebie, jednocześnie będąc dla siebie czułym, dlaczego nadmierny optymizm może być szkodliwy, jak przestać prokrastynować. Zrozum swój lęk, otwórz się na siebie i odkryj, jak wspaniale jest żyć pełnią życia!

Natalia Ziopaja – psycholożka, psychoedukatorka, psychotraumatolożka. Jej profil na Instagramie @psychologiczne_ciekawosci zgromadził już ponad 100 tysięcy zainteresowanych psychologią, a bestsellerowy Samopomocownik to prawdziwy must have dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie psychiczne.