Kursy e-learningowe w Bibliotece

Ucz się z nami języków obcych!

Biblioteka Publiczna w Niepołomicach zaprasza wszystkich chętnych: najmłodszych, młodzież i osoby dorosłe do udziału w samokształceniowych kursach e-learningowych firmy Funmedia. Kursy trwaja do marca 2018 r. i są bezpłatne!

Nauka odbywać się może w dowolnym miejscu i czasie. Warunkiem jest posiadanie komputera z dostępem do Internetu, adresu e-mailowego oraz kodu aktywacyjnego. Kody do wszystkich szkoleń można otrzymać w Bibliotece Publicznej w Niepołomicach oraz w Filiach w Podłężu, Staniątkach, Woli Batorskiej i Zabierzowie Bocheńskim.
Liczba kodów jest ograniczona.
Po uzyskaniu kodów aktywacyjnych będą mogli Państwo uzyskać indywidualny dostęp do dwóch pakietów kursów online. Jeden kod daje dostęp do 5 kursów. Oznacza to, że otrzymacie Państwo możliwość samodzielnego korzystania z dostępnych kursów. Jest to ważne, ponieważ indywidualny dostęp pozwala m.in. na śledzenie postępów w nauce i powtarzanie materiału.

Pakiet pierwszy:
Angielski123 - poziomy A1-B2
Niemiecki123 - poziomy A1-B2
Włoski123
Hiszpanski123
Funenglish - język angielski dla dzieci w wieku 6-12 lat

Pakiet drugi:
Angielski biznesowy123
Francuski123
Czytaj123
Pamiętaj123
Photoshop123

Zapraszamy do Biblioteki po kody dostępu do 10 kursów on-line.