Makiety

Praca nad dioramami

Piątkowe przedpołudnie w podłęskiej bibliotece było bardzo aktywne. Uczestnicy zajęć kontynuowali pracę nad dioramami. Na makietach pojawiły własnoręcznie wykonane drzewa i krzaczki, zostały pomalowane chodniki, a także posiana trawa i kwiaty. Małe dzieła nabrały kolorów i zyskały różne faktur. Dwie godzinki minęły niespodziewanie prędko, ale efekty są naprawdę wspaniałe.

Za tak wytężoną pracę każdy uczestnik otrzymał nagrodę. Miejsca na podium zajęły niespodziewanie trzy dziewczynki. I tak:

• I miejsce Karolinka Dąbrowska
  • II miejsce Alicja Banaś
  • III miejsce Gabrysia Miękina

Pozostali zostali wyróżnieni.

Bardzo dziękujemy Panu Grzegorzowi Hudyga oraz firmie Miniko za bezpłatne przeprowadzenie zajęć i życzymy wielu sukcesów w modelarstwie. Serdeczne podziękowania kierujemy również do Fabryki Kart Trefl-Kraków za ufundowanie pięknych nagród dla uczestników zajęć.

Zapraszamy do obejrzenia prac w bibliotece!