• Aktualność Wola Batorska Wakacje 2017

Zakończenie wakacji w Woli Batorskiej

Piątek 11 sierpnia był ostatnim dniem wakacyjnych spotkań w bibliotece. Już na początku duże zainteresowanie wzbudziła magiczna skrzynka, w której znajdowały się kolorowe plansze, czyli Papierowy Teatr Kamishibai. Po zapoznaniu dzieci z teatrzykiem, ochotnicy prezentowali przygotowane historie. Po krótkiej przerwie wypełnionej opowieściami o ukochanych pieskach, uczestnicy zajęli się działaniami twórczymi. Postawione zadanie  wymagało odrobiny pomysłowości i fantazji. Przy pomocy nożyczek, kleju, kolorowych czasopism, stosując technikę kolażu, mieli urządzić domek Krecika. W ten sposób powstało kilka ciekawych projektów. Nasz książkowy bohater niewątpliwie miałby dylemat, który wybrać.

Mamy nadzieję, że uczestnicy letnich spotkań w bibliotece mieli okazję twórczo  spędzić czas, poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, a przy tym dobrze się bawić.