Dzień Dziecka w bibliotece

Zajęcia popołudniowe

30 maja podczas cyklicznych zajęć popołudniowych, Galeria Książki dla Młodych została całkowicie oddana naszym milusińskim! Z racji zbliżającego się Światowego Dnia Dziecka, nasi uczestnicy mogli celebrować to wyjątkowe święto razem z biblioteką.

Na początku spotkania dzieci zostały zaangażowane do pracy plastycznej, w której uchyliły rąbka tajemnicy kiedy są naprawdę szczęśliwe. Następnie razem z Martyną Wojciechowską odwiedziły różne miejsca naszego globu. Z publikacją „Dzieciaki Świata” słuchacze mogli dowiedzieć się jak żyją i bawią się ich rówieśnicy w różnych zakątkach świata. Słodką niespodzianką był pojemniczek wykonany z kolorowych papierów i bibuły, który na koniec dzieci „nadziewały” łakociami. Każdy uczestnik został obdarowany książeczką i pamiątkową kartką z życzeniami.