Planszówkowe uderzenie w nowy rok

Plany na ferie zimowe

Styczniowe spotkanie przy planszówkach obfitowało w nowości. Przede wszystkim to pierwszy Wieczór z Planszówkami w 2018 roku ;) Mieliśmy też okazję zagrać w kilka nowych tytułów. Trzy z nich to nagrody, które otrzymaliśmy za zajęcie jedno z premiowanych miejsc w konkursie „Zgrana biblioteka!” organizowanego przez Lustro Bibliotek. Są to gry: Pentago, Słowo Stwory i Polowanie na Robale. Ponadto pojawiły się takie gry jak: Sabotażysta, Riddler czy Ranczo Party. To z kolei dary od czytelników Biblioteki. Tu pojawia się apel, jeśli posiadacie jakieś gry, które kurzą się, nie przypadły do gustu lub nie macie, z kim się przy nich bawić, polecamy półki biblioteczne jako ich nowy dom. Tu zawsze znajdą się chętni, by je rozegrać ;)

Nadchodzi luty, a my nie zwalniamy tempa. To będzie iście planszówkowy miesiąc.

Najbliższy Wieczór z Planszówkami już 9 lutego. Dodatkowo w ramach ferii zapraszamy 14 i 22 lutego na planszówkowe ferie w godzinach 16:00 - 20:00 do Laboratorium Aktywności Społecznej (przyziemie Biblioteki).

W Ferie zimowe w dniach od 19 do 23 lutego odbywały się będą zajęcia dla dzieci w wieku 9-14 lat, podczas których będziemy m.in. projektować grę planszową, rozgrywać turniej wiedzy i wcielać się w bohaterów podczas sesji RPG. Oferta skierowana jest zarówno do miłośników, jak i stawiających pierwsze kroki w świecie gier planszówkowych i fabularnych. Zapisy w Bibliotece, ilość miejsc ograniczona.