14 listopada - Ogólnopolski Dzień Biblioterapii

14 listopada obchodzimy Ogólnopolski Dzień Biblioterapii, w tym roku pod hasłem CZYTANIE ŁĄCZY.

14 listopada, w rocznicę zarejestrowania Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego, które rozpoczęło działalność w 1997 roku, obchodzimy Ogólnopolski Dzień Biblioterapii. Święto zostało zainicjowane w 2016 roku a hasłem przewodnim było: "Czytanie pomaga".

Jak ogromna siła drzemie w książkach zapewne nie trzeba Was przekonywać. Jedną z nich jest właśnie moc łączenia ludzi. Gdy czujesz się zagubiony i samotny, smutny, nieśmiały, gdy się boisz, gdy jesteś złośnikiem i gdy dopada Cię nostalgia. Czy jesteś MAŁY czy DUŻY, sięgnij po książkę.

Dzielcie się z innymi swoimi wrażeniami, przeżyciami, dyskutujcie czy przelewajcie na papier swoje myśli, bo CZYTANIE ŁĄCZY!

Żałujemy, że w tym roku nie możemy przeżywać wspólnie z Wami tego Wyjątkowego Dnia, ale czekamy z niecierpliwością, aby ponownie zaprosić Was na niezwykłe spotkania biblioterapeutyczne.