Literackie podróże, małe i duże

Witamy serdecznie, Gosia i Ania. Nasze literackie podróże małe i duże, które mogliście śledzić na naszym facebookowym profilu oraz stronie internetowej dobiegły już końca.

Dlatego dziś chciałyśmy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy poświecili swoich kilka środowych minut, aby poszukać u nas inspiracji i mamy nadzieje, że je tu odnaleźliście.

Było to dla nas nowe, cenne doświadczenie i wielka przyjemność dzielić się z Wami naszymi wrażeniami  i przemyśleniami wokół dziecięcej i młodzieżowej literatury.

Jak już zapewne wiecie, od wczoraj możecie już samodzielnie sięgać po książki z  bibliotecznych regałów, a znajdziecie na nich zapewne wiele nowości, które starannie dla Was wybierałyśmy. Ale pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na naszą pomoc.

Zbliża się czas wakacji, nie zapomnijcie o dobrej książce. Do zobaczenia w bibliotece!