Odwiedziny przedszkolaków

W dniu 21 września Bibliotekę Publiczną odwiedziły dzieci z Przedszkola „Entliczek”. Były to „Pszczółki”, „Niedźwiadki” i „Żabki”. Podczas wizyty przedszkolaki mogły poznać wszystkie działy: Wypożyczalnię dla Dorosłych, Czytelnię  i Mediatekę. Najwięcej czasu spędziły, co jest zrozumiałe w Galerii Książki dla Młodych, gdzie mogły zobaczyć książki dla najmłodszych czytelników, dowiedzieć się jak korzystać z księgozbioru, jak dbać o książeczki i oczywiście jak można zapisać się do Biblioteki, stać jej czytelnikiem. Jest to oczywiście bardzo proste, dlatego gorąco zachęcamy wszystkie dzieci do odwiedzenia nas z rodzicami i korzystania z ogromnego zbioru książek, który posiadamy i ciągle powiększamy o nowości wydawnicze.