Przedszkole Olimpijskie z wizytą w Bibliotece

lekcje biblioteczne

W Bibliotece Publicznej w Niepołomicach od września odwiedzają nas przedszkolaki, chętnie korzystając z prowadzonych przez nas lekcji bibliotecznych. Jest to okazja, aby maluchy poznały lepiej bibliotekę i ogromne zbiory literatury, które dla nich stale powiększamy uzupełniając ich ulubione serie i kupując nowości wydawnicze.

Tym razem były to dzieci z Przedszkola Olimpijskiego. Mali „Twórcy”, „Badacze”, „Podróżnicy”, „Myśliciele” i „Odkrywcy” zwiedzili naszą Bibliotekę, dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy o naszej placówce, posłuchali bajek o "Złodzieju liści” - zabawnej opowieści o nieuchronnej zmianie pór roku, o „Drzewie” –historii o małej dziewczynce, jednym nasionku i jednej decyzji mogącej odmienić świat, a także podnoszącą na duchu opowieść "Zmiataj" o tym, że trudne emocje są nieodłączną częścią każdego z nas. Następnie dzieci wykonały prace plastyczne i otrzymały upominki od Biblioteki, oczywiście w formie książek. Dziękujemy za odwiedzimy i serdecznie zapraszamy dzieci do korzystania z naszych zbiorów.