Wakacje w Bibliotece

Teatrzyk "Blaszany Bębenek - przedstawienie pt. „Asterix ratuje Obelixa”.

Po raz kolejny aktorzy teatrzyku Blaszany Bębenek gościli w niepołomickiej Bibliotece, tym razem z  przedstawieniem pt. „Asterix ratuje Obelixa”.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w spektaklu, pomagając w pokrzyżowaniu planów nikczemnemu Dwulicusowi, który podstępem zamknął Obelixa w rzymskich lochach, aby zdobyć cudowny eliksir. Dzieci bez wahania wybrały się w podróż do Rzymu z Asterixem, aby uwolnić biednego Obelixa. Przyrządzały magiczną miksturę i podpowiadały kolejne rozwiązania świetnie się przy tym bawiąc. Kto wie czy ta historia bez ich ogromnego zaangażowania zakończyłaby się happy endem…? Dziękujemy dzieciom za tak liczne przybycie, a aktorom za wspaniały występ, który wywołał wiele radości wśród naszej młodej publiczności.