Życie

Propozycja literacka

Drodzy czytelnicy, wśród zakupionych ostatnio nowości pojawiła się prawdziwa „perełka”. Z niecierpliwością czekaliśmy na książkę „ Życie” Lisy Aisato, której piękne ilustracje znamy z „Śnieżnej siostry” i „Strażniczki słońca”. Ilustratorka po raz kolejny zachwyca, tym razem również jako autorka. Zapraszamy zatem do Biblioteki i małych, i dużych bo ta książka to „uczta” dla oczu i duszy dla wszystkich, niezależnie od wieku.Drodzy czytelnicy, wśród zakupionych ostatnio nowości pojawiła się prawdziwa „perełka”. Z niecierpliwością czekaliśmy na książkę „ Życie” Lisy Aisato, której piękne ilustracje znamy z „Śnieżnej siostry” i „Strażniczki słońca”. Ilustratorka po raz kolejny zachwyca, tym razem również jako autorka. Zapraszamy zatem do Biblioteki i małych, i dużych bo ta książka to „uczta” dla oczu i duszy dla wszystkich, niezależnie od wieku.