Książka to mędrzec łagodny i pełen słodyczy

Ogólnopolski Dzień Biblioterapii

"Książka to mędrzec łagodny i pełen słodyczy, który puste życie napełnia światłem, a puste serca wzruszeniem; miłości dodaje skrzydeł, a trudowi ujmuje ciężaru; w martwotę domu wprowadza życie, a życiu nadaje sens" (Kornel Makuszyński, Poezje wybrane).

Ten piękny cytat umieszczony na zakładkach będzie towarzyszył wszystkim naszym czytelnikom, którzy odwiedzą Bibliotekę Publiczną w Podłężu w najbliższy poniedziałek. 14 listopada, z okazji obchodów Ogólnopolskiego Dnia Biblioterapii chcemy zwrócić uwagę na ogromną rolę jaką pełnią w naszym życiu książki. Bo czytanie to nie tylko rozrywka, hobby i sposób na miłe spędzenie czasu, ale też wspaniałe antidotum na wszelakie bolączki duszy. Zapraszamy po książki, które sprawią, że życie będzie piękniejsze i z pewnością łatwiejsze. Dla każdego czytelnika zakładka w prezencie!