• Aktualność
  •  
  •  

Otwarcie Niepołomickich Błoń

Na otwarciu Niepołomickich Błoń, nie mogło zabraknąć również Biblioteki! 

Dzieci mogły spędzić z nami kilka miłych chwil tworząc zielniki, poznając drzewa i dekorując drewniane sówki-zakładki. Jak się okazało nie tylko najmłodsi ćwiczyli swoja zręczność nawlekając drewniane koraliki na kolorowe sznureczki. 

Podczas gdy dzieci wykazywały się swoją kreatywnością, rodzice mogli odetchnąć w cieniu drzew, obejrzeć wystawę fotograficzną Patrycji Wąsikowskiej, przedstawiającą zwierzęta i przyrodę Puszczy Niepołomickiej.  

Można było również wspólnie rozgościć się na kocach i sięgnąć po ciekawą książkę, których nie brakowało. Tego dnia, żadne dziecko nie odeszło od nas bez nagrody za swoją wyjątkową pracę. Przygotowane specjalnie na tę okazję książki o tematyce przyrodniczej sprawiły najmłodszym wiele radości. 

Wszystkim, którzy do nas zawitali tego dnia dziękujemy za mile spędzony czas. To co dla Was przygotowaliśmy to tylko przedsmak tego, co może spotkać Was w bibliotece, dlatego serdecznie zapraszamy zarówno do biblioteki niepołomickiej,  jak i  naszych filii w Podłężu, Staniątkach, Zabierzowie Bocheńskim i Woli Batorskiej.