XVIII-sta WIELKA  WYMIANA KSIĄŻEK

31 lipca 2022 r. odbyła się  XVIII-sta WIELKA WYMIANA KSIĄŻEK zorganizowana przez Bibliotekę Publiczną.

WYMIANA jest już od wielu lat nieodłączną częścią literackich i kulturalnych wydarzeń w   Niepołomicach. Nasza impreza zgromadziła tłumy miłośników książek, dla których czytanie i „literackie polowania” są wielka pasją.  Warto dodać, że tym razem było w czym wybierać! Czytelnicy przynieśli niezliczone ilości książek!  Wymianie pozycji książkowych towarzyszyła dyskusja o publikacjach, a spotkanie tylu czytelników, stało się okazją do wyrażenia własnych, indywidualnych spostrzeżeń, recenzji i myśli o magicznym świecie literatury.

Kryminały, sensacje, romanse, reportaże, biografie, albumy, książki obcojęzyczne, słowniki oraz literatura dla dzieci i młodzieży– takie książki można było spotkać podczas naszej imprezy. Dzieci jak zwykle mogły się cieszyć wieloma atrakcjami, przygotowanymi na tę okazję specjalnie dla nich.

Nowych właścicieli znalazło około  2, 5 tysiąca książek!

Wszystkim, którzy nas tego dnia odwiedzili, serdecznie dziękujemy!