Krasnale w bibliotece

Lekcja biblioteczna

24 maja dzieci  z przedszkola Eko-Park w Niepołomicach odwiedziły naszą bibliotekę. Po takiej wizycie z pewnością wyszukanie ulubionej książki, komiksu, czy gry, a nawet zaprowadzenie rodziców czy dziadków do ich działu nie będzie stanowiło żadnego problemu. Przedszkolaki poznały zasady obowiązujące w bibliotece, zapoznały się z pięknym księgozbiorem dziecięcym, a na koniec wykonały własnoręcznie zwierzakowe zakładki nawiązujące do przeczytanej tego dnia książki i jej bohaterów. Historia, którą wysłuchały „Krasnale” odkryła przed dziećmi sekret powstania najsmaczniejszej zupy na świecie. Okazała się nim przede wszystkim wzajemna życzliwości, współpraca i radość przeżywania chwil z przyjaciółmi. Znając już tą tajemnicę, nie pozostaje nam nic innego jak tylko uruchomić wyobraźnię i tworzyć wspólnie najwspanialsze rzeczy, bo to najlepsza recepta na uśmiech! A dzieciom życzymy, aby taki uśmiech jak najczęściej im towarzyszył, szczególnie podczas wspólnego czytania książek.