„Muchomorki” z przedszkola Eko-Park

z pierwszą wizytą w bibliotece

6 czerwca „Muchomorki” z przedszkola Eko-Park w Niepołomicach odbyły swoją pierwszą wędrówkę po bibliotece. Regały wypełnione rozmaitymi książkami, audiobookami oraz grami wzbudziły duże zainteresowanie dzieci.

Oczywiście największą uwagę przedszkolaków zwróciły te najbardziej kolorowe w dziale dziecięcym, a zwłaszcza jedna – „Gekon który odkrył echo” R. Bright. Jak się okazało, tytułowy bohater tej zabawnej, ale i mądrej opowieści odkrył jeszcze coś, coś bardzo ważnego, o czym dzieci również wiedzą. Bycie razem i wspólne działanie to ogromna frajda, a to czym się dzielimy z innymi i jacy dla innych jesteśmy nie pozostaje bez odpowiedzi, ale powraca do nas jak ECHO. Mamy nadzieje, że dzieci odpowiedzą na nasze zaproszenie i będą również często powracały do biblioteki, gdzie czeka na nie mnóstwo pięknych książek.