Spotkanie z Barbarą Supeł

w niepołomickiej Bibliotece

26 października w naszej bibliotece po raz pierwszy gościliśmy Barbarę Supeł, autorkę szczególnie lubianych przez dzieci książek o perypetiach rodziny Pętelków, Frani, czy Kapitanie Kiwi.

Mali uczestnicy spotkania z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Niepołomicach mieli okazję poznać bliżej Stasia, jego młodszą siostrzyczkę Jadzię, najmłodszego członka rodziny – Szczepcia, a także psa Pirata.

Szczególnymi względami cieszył się leniwiec – ulubiona maskotka Jadzi, któremu dzieci nie szczędziły przytulania.  Gry i zabawy z bohaterami książek wyćwiczyły refleks i wyobraźnię, a przede wszystkim wywołały szczery uśmiech i mnóstwo pozytywnych emocji.

Okazało się, że nawet mały fragment książki może być pretekstem do świetnej zabawy, której z przyjemnością oddały się przedszkolaki, tworząc wyjątkową drabinę -  przetestowaną na koniec przez znajomego leniwca.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania, a Pani Barbarze Supeł za miło i kreatywnie spędzony z nami czas.

Dziękujemy Mediatece- Bibliotece Miejskiej w Wieliczce za możliwość zorganizowania spotkania w naszej Bibliotece.