Krasnale w Bibliotece

Lekcja biblioteczna

4 kwietnia „Krasnale” z przedszkola Eko Park odwiedziły naszą bibliotekę. Po wspólnym spacerze między regałami zasiedliśmy wygodnie na dywanie, aby oglądać kolorowe książki z dziecięcego księgozbioru, z którego wybraliśmy jedną do przeczytania. Tym razem w świetny nastrój wprawiła nas „Głowa do góry” Shoshany Stopek. To historia sympatycznego wiewióra Niutusia, który nauczył dzieci jak radzić sobie z trudnościami, a miał na to kilka sprawdzonych sposobów. Mamy nadzieję, że ta wizyta w bibliotece stanie się zachętą do częstych odwiedzin i wspólnego czytania, bo pięknych książek jest u nas bez liku! Przedszkolaki zabrały ze sobą własnoręcznie wykonane prace z wiewiórem w roli głównej oraz książki-upominki.