Przytulaśne Kotki

W Podłęskiej Bibliotece

W poniedziałkowe przedpołudnie, 17 czerwca Biblioteka w Podłężu gościła w swoich progach Grupę Kotków z Przedszkola Samorządowego im. Św. Kingi. Podczas zajęć bibliotecznych dzieciaki obejrzały pomieszczenia biblioteki i zaznajomiły się z zasadami jej funkcjonowania. Nie zabrakło również ciekawej książkowej przygody. Tym razem głównym bohaterem był mały dinozaur, który radził sobie w trudnych sytuacjach stosując magiczny sposób – przytulając. Mali słuchacze również bardzo lubią tą metodę i często ją stosują, a już za tydzień będą przytulać wszystkich w Międzynarodowym Dniu Przytulania. Kolorowe Przytulanozaury, które powstały podczas części plastycznej zajęć z pewnością  będą im o tym przypominać.