poniedziałek, 29 września 2025 r.
27 września nasza biblioteka znów ożyła – ruszyliśmy z pierwszym spotkaniem Wolontariuszy w nowym roku szkolnym! Atmosfera była pełna pozytywnej energii, a największą radością było to, że wśród nas pojawiły się nowe twarze – osoby pełne pasji, świeżych pomysłów i zapału do działania.
Rozmawialiśmy o planach na najbliższe miesiące, o zmianach, które chcielibyśmy wprowadzić, i o tym, jak jeszcze skuteczniej promować czytelnictwo wśród młodych ludzi. Wspólnie szukaliśmy sposobów, by pokazać wszystkim, że czytanie to prawdziwa przygoda – pełna emocji, uśmiechu i niespodzianek.
Nie zabrakło śmiechu, żartów i książkowych polecajek, którymi dzielimy się w ramach Młodzieżowego Klubu Książki. To miejsce, gdzie każdy może opowiedzieć o swojej literackiej miłości, odkryć nowe tytuły i spędzić czas w świetnym towarzystwie.
Przed nami nowe wyzwania i kreatywne projekty, a my już nie możemy się doczekać, by je wspólnie realizować.
Masz głowę pełną pomysłów? Kochasz książki tak jak my?
Dołącz do nas!
Bo jedno jest pewne – łączy nas miłość do książek i to jest najpiękniejsza historia, jaką piszemy każdego dnia.

