• Aktualność
  •  
  •  

Na emeryturę czas...

Pożegnanie Danuty Toroń

W grudniu 2018 r. na zasłużoną emeryturę przeszła Pani Danuta Toroń, długoletni pracownik i kierownik Biblioteki Publicznej w Zabierzowie Bocheńskim. 

Wśród dowodów wdzięczności nie zabrakło kwiatów, życzeń, podziękowań oraz mnóstwa wspomnień z wieloletniej pracy w zabierzowskiej bibliotece.

Czytelnicy z żalem przyjęli wiadomość, że po 32  latach pani Danusia odchodzi na emeryturę. Przez te wszystkie lata służyła swoją wiedzą i radą każdej osobie, która zawitała w skromne progi biblioteki. Nie szczędziła  uśmiechu i dobrego słowa każdej osobie która tego potrzebowała. Z ogromną pasją i wielkim zaangażowaniem dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem z bibliotekarzami. Zawsze solidnie przygotowana do swojej pracy, sumiennie wywiązywała się ze swoich obowiązków. 

Jeszcze raz pragniemy podziękować Pani Danusi, która rzetelnie pracowała przez 32 lata na rzecz naszej Biblioteki. Jednocześnie mamy nadzieję, że wraz z przejściem na emeryturę nie zapomni o czytelnikach oraz Bibliotece, która stała się dla wielu z nich bez względu na wiek prawdziwym drugim domem. A na nowej drodze życia życzymy by emerytura była dla Ciebie, Danusiu czasem, w którym będziesz miała chwilę na wszystko to, na co brak czasu był do tej pory wymówką. Odpoczywaj, relaksuj się i żyj pełnią życia, masz przed sobą jeszcze tyle rzeczy do odkrycia.