• Aktualność Wakacje 2017 Staniątki

Wakacyjne Smerfowanie w Bibliotece

Tematem przewodnim trzeciego spotkania  w ramach „Wakacji w Bibliotece” były lubiane przez wszystkie dzieci małe niebieskie Smerfy. Po krótkim wprowadzeniu dzieci ochoczo zabrały się za oglądanie filmu po którym z ogromnym zaangażowanie zabrały się za losowanie pytań z wiedzy na temat filmu oraz rozwiązywania quizu na temat naszych bajkowych bohaterów. Jak się później okazało dzieciaki świetnie pamiętały poszczególne losy bohaterów a przygotowane podpowiedzi okazały się zupełnie zbędne.  Następnie każdy uczestnik przedstawił własną wizję smerfa bibliotekarza oraz wykonał piękną kolorowankę. Dzieci rozwiązywały Smerfną krzyżówkę, wyprowadzały Papę Smerfa z labiryntu, oraz wykonywały smerfny taniec, i mimo ogromnego upału wszyscy bawili się znakomicie.